Dom

Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.

Profil firmy
Przedsiębiorstwo Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co., Ltd, które zostało założone w 1988 roku, ma dużą skalę, dużą zdolność, kompleksowy system administracyjny, zaawansowane urządzenia i technikę.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży regałów, ponieważ mamy kilka zespołów profesjonalnych techników, przedstawicieli handlowych i administratorów. Ściśle współpracujemy z personelem, produkcją i kontrolą jakości dla całego procesu, od wyboru materiału do dostawy towarów.

Przyjmujemy dobry proszek i zaawansowaną automatyczną linię produkcyjną do wykończenia. Ze względu na naszą dobrą jakość i reputację do tej pory zdobyliśmy zaufanie i wiarę wielu klientów na dłuższą metę. Nasza firma zamierza rozwijać krok po kroku pod wiodącą koncepcją "Jakość dla przetrwania, szczerość dla rozwoju".

Dzięki rozwojowi około 20 lat nasze produkty są coraz bardziej zróżnicowane. Obecnie naszymi głównymi produktami są regały magazynowe o lekkiej konstrukcji, półka sklepowa, stojak na artykuły spożywcze, półka na płyty CD, półka na książki, półka na ciężkie produkty, regały na bagażniki, regały na korytarze, klatka do przechowywania, wózek na zakupy, wózek do promocji, licznik gotówki i seria supermarketów. Nasze produkty są popularne zarówno w domu, jak i na pokładzie, ciesząc się dobrą sławą wśród koterii.

Jesteśmy wybitni, ponieważ jesteśmy profesjonalistami. Uścisk dłoni z Jiabao to bycie przyjaciółmi na zawsze.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co., Ltd, która została założona w 1988 roku, ma dużą skalę, silne zdolności, kompleksowy system administracyjny, zaawansowane urządzenia i technikę.

Z małego magazynu i warsztatu produkcyjnego przeniesiono do strefy przemysłowej National High and New Technology - strefy przemysłowej Jili. Wysoka jakość produktów i filozofia biznesu w dobrej wierze to fundament naszej skali produkcji, która nieustannie się rozszerza.

Dzięki ciężkiej pracy naszej firmy i polityce korygującej lidera firmy ponad 50 dealerów w kraju i za granicą utrzymuje z nami ponad 10-letnią współpracę. Dziękuję za zaufanie i wsparcie.

Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd. Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

marki : JIEBAO

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1219512-152440

Rok założenia : 1988

pc Export : 60% - 70%

Contact Us: 0086-13790037161

Email Us: iris@jiabaoshelves.com

Contact Person: Ms Iris Chan

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż