Dom ProduktyRegał paletowy push back

Metalowy system regałowy / półka na radio

Orzecznictwo
dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż
dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż
Opinie klientów
Cześć Iris, dziękuję za twoje usługi dla pacjentów. Produkty są świetne, instalacja jest prosta. Kiedy odwiedzam twoją fabrykę, to duże przedsiębiorstwo, maszyna jest bardzo zaawansowana, wszyscy są perfesyjni.

—— Soter

Dear Chan Iris, Come già sapete, abbiamo ricevuto i vostri scaffali. Sono molto belli, siamo rimasti molto contenti. W complesso sono dei scaffali belli, verniciati bene, ci sono piaciuti molto, e siamo rimasti molto contenti. Ci e piaciuto collaborare con voi per la vostra presenza e per la vostra disponibilità.

—— Ferramenta Negri

Im Online Czat teraz

Metalowy system regałowy / półka na radio

Chiny Metalowy system regałowy / półka na radio dostawca
Metalowy system regałowy / półka na radio dostawca

Duży Obraz :  Metalowy system regałowy / półka na radio

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIEBAO
Numer modelu: Regał paletowy push back

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakiet bąbelkowy.
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: TT, LC, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 zestawów na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: System regałów push back materiał: Metalu
Obróbka powierzchni: Malowanie proszkowe Szeroki rozmiar: Zwyczaj
Wysoki rozmiar: Zwyczaj Belka: Zwyczaj

Metalowy system regałowy / półka na radio

System regałów wypychanych Wprowadzenie

System regałów push back   są przeznaczone do wielowarstwowego wózka połączonego z przednią i tylną belką. Paleta lub skrzynia paletowa jest umieszczana na wózku od zewnątrz, a kolejna paleta wepchnie poprzednią do środka. Wózek krzyżuje się na pochyłej szynie prowadzącej. Po zdjęciu zewnętrznej palety wózek wewnętrzny zsunie się automatycznie. Regały push-back nadają się do przechowywania towarów o dużej ilości, ale o niewielkiej różnorodności, zasada działania to FILO. Przechowywanie i odbiór towarów odbywa się po tej samej stronie.

Jak korzystać z systemu regałów wypychanych

  1. Umieść towar na wózku od przodu i wciśnij.
  2. Towary przechowywane później będą wysyłać dawne towary, wózki połączone razem.
  3. Gdy towary z przodu zostaną zabrane, wózek wewnętrzny zsunie się automatycznie.

Szczegóły dotyczące systemu regałów wypychanych

Wózek - Łożyska - Szyny - Stal antypoślizgowa - Wspornik szyny - Ogranicznik przedni

Funkcja Push Back Racking System

Stelaż push-back, znany również jako stelaż push-in, jest połączony wielowarstwowymi wózkami między przednimi i tylnymi belkami. Ułożone towary są wpychane do wózków z zewnątrz, a przechowywane towary wepchną do nich oryginalne towary. Zwykle stosuje się go w miejscach, w których przestrzeń magazynowa jest bardzo ograniczona, ale pojemność magazynowa musi zostać zwiększona lub czas wymagany na towary musi zostać zwiększony.

Tor stojaka do wciskania ma pewne nachylenie, około 3 °. Wykorzystuje wagę towarów, a towary paletowe są przeznaczone do przechowywania pojedynczego końca. Całkowita głębokość tego rodzaju regału nie powinna być zbyt głęboka, na ogół w obrębie 6 palet, ponieważ wózki są osadzone w sobie, więc zajmują trochę miejsca. Waga pojedynczej palety wynosi zwykle do 1500 kg, a wysokość regału wynosi zwykle poniżej 6 m.

System regałów wprasowanych ma wyższe wymagania dotyczące dokładności produkcji regału. Ponieważ współpraca między wózkiem paletowym a szyną prowadzącą jest wysoka, dokładność produkcji i instalacji jest ścisła. Nieprzestrzeganie tego spowoduje nieprawidłowe działanie systemu regałów i wpłynie na efektywność pracy.

Koszt stelaża wtykowego jest wyższy, co jest wprost proporcjonalne do jego wartości. Wskaźnik wykorzystania magazynu sięga około 80%, a wskaźnik wykorzystania powierzchni magazynu można poprawić.

Ma ponad 30% wysokości, jest łatwo dostępny i elastyczny, a ponadto zapewnia najwyższą wydajność przechowywania.

Aplikacja systemu regałów Push Back

  1. Regał push-back składa się z typowych elementów konstrukcyjnych, takich jak wózki paletowe. Wózki paletowe mają charakterystykę przepływu. Towary są określone, aby wchodzić i wychodzić na jednym końcu regału i postępować zgodnie z kolejnością zaawansowanego wycofywania;
  2. Podczas przechowywania i transportu towarów wózek widłowy działa tylko na dolnym końcu korytarza i nie musi wchodzić do korytarza. Takie półki mają typową charakterystykę wysokiej gęstości przechowywania oraz szybkiego przechowywania i prędkości transportu;
  3. Zwykle stosuje się go w miejscach, które są bardzo ograniczone, ale musi być stosowany w miejscach, w których wymagania dotyczące przechowywania nie są wysokie, takich jak zwiększenie pojemności lub wymaganie czasu na towary.

Szczegóły kontaktu
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Iris Chan

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)