Dom ProduktySystem regałów ASRS

System regałowy ASRS o dużej gęstości magazynowania, zautomatyzowany pionowy system magazynowania i wyszukiwania

Orzecznictwo
dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż
dobra jakość Stojak stalowy o średniej wytrzymałości na sprzedaż
Opinie klientów
Cześć Iris, dziękuję za twoje usługi dla pacjentów. Produkty są świetne, instalacja jest prosta. Kiedy odwiedzam twoją fabrykę, to duże przedsiębiorstwo, maszyna jest bardzo zaawansowana, wszyscy są perfesyjni.

—— Soter

Dear Chan Iris, Come già sapete, abbiamo ricevuto i vostri scaffali. Sono molto belli, siamo rimasti molto contenti. W complesso sono dei scaffali belli, verniciati bene, ci sono piaciuti molto, e siamo rimasti molto contenti. Ci e piaciuto collaborare con voi per la vostra presenza e per la vostra disponibilità.

—— Ferramenta Negri

Im Online Czat teraz

System regałowy ASRS o dużej gęstości magazynowania, zautomatyzowany pionowy system magazynowania i wyszukiwania

Chiny System regałowy ASRS o dużej gęstości magazynowania, zautomatyzowany pionowy system magazynowania i wyszukiwania dostawca
System regałowy ASRS o dużej gęstości magazynowania, zautomatyzowany pionowy system magazynowania i wyszukiwania dostawca

Duży Obraz :  System regałowy ASRS o dużej gęstości magazynowania, zautomatyzowany pionowy system magazynowania i wyszukiwania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIEBAO
Numer modelu: System regałów ASRS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakiet bąbelkowy.
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: TT, LC, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 zestawów na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Zautomatyzowany pionowy system przechowywania i wyszukiwania Funkcja: Duża gęstość
użyć: przemysł spożywczy Szerokość: dostosować
Wysokość: dostosować typu: Zautomatyzowany pionowy system przechowywania i wyszukiwania

System regałowy ASRS o dużej gęstości magazynowania, zautomatyzowany pionowy system magazynowania i wyszukiwania

System regałów ASRS Wprowadzenie

AS / RS to stereofoniczny zautomatyzowany system magazynowy, który jest kombinacją regałów na wysokie palety, obsługiwanych przez układarki i inne zautomatyzowane systemy transmisji i oprogramowanie operacyjne.
Korzystając z zaawansowanej technologii, popraw efektywność operacyjną, racjonalnie kontroluj zapasy, zmniejsz koszty logistyczne i usprawnij zarządzanie przedsiębiorstwem, zwiększając w ten sposób efektywność ekonomiczną przedsiębiorstwa.

Charakterystyka systemu regałów ASRS:

Przestrzeń może być bardzo wykorzystana. Opony są przechowywane automatycznie.

Pełne zarządzanie informatyzacją, od magazynowania po załadunek i rozładunek materiałów.

Interfejs systemu sterowania jest elastyczny, co pozwala na bezproblemowe połączenie z urządzeniami ERP i kodami kreskowymi. Zapewnia wsparcie przy podejmowaniu decyzji produkcyjnych.

Etapy projektowania trójwymiarowego magazynu:

1. Zbadaj nazwę, cechy, kształt, formę jednostkową, rozmiar i wagę towarów.

2. Wybierz typ magazynu.

3. Określ główne parametry.

4. Wybierz rozwiązanie regałów.

5. Wybierz typ urządzenia mechanicznego.

6. Oblicz wydajność i potrzeby urządzeń mechanicznych.

7. Wybierz specyfikacje magazynu i transportu oraz klasyfikację ładunku.

8. Projektowanie systemu nośnego towarów.

9. Projektowanie systemu magazynu komputerowego.

Zalety systemu regałów ASRS:

1. Zautomatyzowane działanie w celu poprawy wydajności. Największą cechą zautomatyzowanego trójwymiarowego magazynu jest automatyczna praca. W porównaniu z poprzednią obsługą magazynu, nie wymaga tak wielu osób do wykonania tych zadań. W pełni zautomatyzowana obsługa może bardziej efektywnie rozwiązać nasze problemy z obsługą.

2. Precyzyjne zarządzanie danymi hurtowymi. W przeszłości wykonywano ręczne obliczanie i rejestrowanie danych hurtowni, ale dane ręczne zawsze powodowały niedokładność z kilku powodów. Samo zarządzanie danymi hurtowni może rozwiązać problem niedokładnych danych i zmniejszyć liczbę błędów. Dokładniejsze zarządzanie magazynem.

3. Oszczędności kosztów. W porównaniu z zarządzaniem magazynem, zatrudnienie pracowników do zarządzania magazynem i portierów wymaga dużych kosztów pracy, podczas gdy zautomatyzowane trójwymiarowe magazyny mogą zmniejszyć większość pracowników, które są realizowane automatycznie przez sprzęt mechaniczny, co pozwala zaoszczędzić wiele kosztów.

4. Popraw wydajność pracy. Nie ma sposobu na porównanie czasu wymaganego do ręcznego przeniesienia towarów z czasem potrzebnym do przeniesienia maszyny. Tak długo, jak urządzenia mechaniczne znajdują się w zakresie obciążenia, energia elektryczna może działać przez cały czas. Praca fizyczna musi uwzględniać wszystkie aspekty siły fizycznej i wymaga odpoczynku. Z powrotem wydajność pracy znacznie spadnie.

Nasze Usługi

1. próbka stojaka do przechowywania jest dostępna: jeśli potrzebujesz próbki, podaj numer konta odbiorczego, a my zorganizujemy dla Ciebie próbki.

2. Oprócz naszego standardowego projektu, jesteśmy również w stanie dostarczyć niestandardowe produkty.

3. Wszystkie nasze produkty objęte są roczną gwarancją jakości. W okresie gwarancji jakości będziemy odpowiedzialni za naprawę wszelkich uszkodzeń, o ile nie zostaną one wykonane ręcznie lub w wyniku klęsk żywiołowych. Poza okresem gwarancji jakości dołożymy wszelkich starań, aby koordynować klientów w celu naprawy wszelkich szkód w naszej cenie kosztowej.

Szczegóły kontaktu
Foshan Jiabao Shelf Manufacturing Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Iris Chan

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)